Hakkımızda

Firmamız 80’li yıllarda sera ve bahçe ekipmanları imalat ve tamirat amaçlı şahıs şirketi olarak kurulmuştur. Zaman içerisinde Edindigi tecrübeler ve büyüyen yatırım agiyla müşteri taleplerine cevap verebilmek için 2007 yılında İmotar Endustriyel olarak mühendislik ve imalat firması haline gelmiştir. Tohum Atma makinası, Fide ekipmanları, Boom sulama sistemi imalatı yapan firmamız Sera lojistik ve teknolojileri alanına yatırımını büyütmüştür. İmotar endüstriyel günümüzde profesyonel sera endüstrisi için anahtar teslimi lojistik ve hasat çözümlerinde uzmanlaşmıtır. Uluslararası pazarda Profesyonel seracılık için makine ve aksesuar geliştirmektedir. Tüm tasarım ve mühendislik, en son 3D teknolojisi kullanılarak şirket içinde yapılır ve danışmanlık hizmeti verilir. Esnek yapısı sayesinde standart ürünlerin dışında müşterilerine özel çözüm üretebilmektedir.

Aktiviteler

İMOTAR ENDUSTRİYEL serada ürünün yetiştirilmesi ve paketlenmesine kadar yetiştiricileri desteklemek için onlara çözümler sunmaktadır
Imotar Endüstriyel olarak gelişmiş mühendislik altyapısı ile tarim ve Sanayi alanında otomasyon,3D modelleme ve yazılım bütünlemesi tamamlayarak otonom robotlar geliştirmektedir.

Ekip Becerilerimiz

Şirket bünyesinde Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda 3B modelleme, Simulasyon, Analiz, yazılım geliştirme mühendislik hizmetleri yapılmaktadır
-Ürünlerimiz son teknoloji CNC makinalar yüksek güçlü Lazer kesim tezgahları ve elektrostatik boya işlemlerinden geçer ve kusursuz üretim sağlanır.
İşlemesi tamamlanan ürün sevk öncesi mekanik, elektrik ve hidrolik teste tabi tutulup öyle sevk edilir.

Vizyon-Misyon

İmotar Endsutriyel sürekli kendini geliştirerek ar-ge faaliyetlerine önem vermektedir.
Gelistirmekte olduğu teknolojiler ile tarımsal otomasyon sektöründe öncü firma olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.
İmotar endüstriyel sektöründe kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla faaliyetini sürdürmektedir.
Hedefimiz sürdürülebilir yenilikçi çözümler geliştirerek işletmelere akıllı çözümler sunurak, üretim maliyetlerini düşürmek, kaliteli ve ekonomik ürünler yetişmesini sağlamaktır.
Sera işleme makinaları ve sistemleri için dünya çapında tercih edilen tedarikçi olma yolunda emin adımlarla ile ilerlemektedir.